Atidaryti pilną svetainės versiją

Apie mus

 

Kad Jūsų verslas žengtų sparčiau, reikia daugiau nei prekės. 

  • Atskiros dalys turi keisti visumą. 
  • Kiekvienas daiktas – išpildyti funkciją. 

Kompleksiniai sprendimai - kurti maksimalią naudą.

 

BŪTENT TOKIĄ MISIJĄ SAU KELIA  "MiroMAX" – ateities miesto inžinieriai.

 

 

Nuo atskirų detalių iki tarnaujančio produkto. Nuo rato iki dviračio. Nuo LED diodo iki lauko ekrano. MiroMAX tiria ateitį ir jos pamokas perduoda šiandienai.

Siūlydami individualizuotus sprendimus LED ekranams, e-transportui ir šildymui, pasirūpiname, kad gautumėte visą reikiamą informaciją.

Konsultacijos, virstančios optimaliais pasirinkimais. Kokybės kontrolė ne tik šiandien, bet ir rytoj.

Garantija, kad sprendimai bus veiksmingi. Maksimali nauda be sudėtingų ieškojimų. MiroMAX – viskas tam, kad gautumėte MAX.

 

Tarnaujame verslui, kuris renkasi pažangą. Kuris ieško ne tik daikto, bet ir funkcijos. Tarnaujame žmogui, kuris kuria patogią buitį. Kuris supranta, kad komfortas – tai daugiau nei atskiros dalys. Prisijaukinkite ateitį su Miromax. Gyvenkite rytojaus ritmu.

  

Mūsų veikla – kliento patogumui. Tenkindami Jūsų reikmes, dirbame dviem kryptimis:  

1. Individualizuoti kompleksiniai sprendimai verslui kuriami pagal užsakovo reikmes.
2. Standartizuotų produktų prekyba E-parduotuvėje MiroSTORE. 
 

 

Store – tai MiroMAX internetinė parduotuvė, ieškantiems rytojaus šiandien. Individualiems vartotojams, ieškantiems patogumo kasdienybėje ir siekiantiems savo gyvenimuose pritaikyti pažangiausius sprendimus.

Paprasta atsiskaityti, paprasta gauti prekę. Nuolat ieškome naujausių technologinių sprendimų ir dalinamės jais su savo klientais. Kad neieškotumėte tarp tūkstančių prekių ir džiaugtumėtės kokybiškiausiu ir patvariausiu produktu iš patikimų rankų.

Daugiau nei produktas. Pirkimo proceso metu, mūsų komanda pasiruošusi padėti priimant geriausią sprendimą. Kokybės kontrolė ir garantinis aptarnavimas – kad ateitis veiktų.

 
 

Ateities miesto inžinieriai. Verslui, siekiančiam žengti sparčiau. Vienoje vietoje siūlome pažangiausius apšvietimo, šildymo, ekotransporto sprendimus.

Mūsų komanda atskiras dalis sujungia į veikiančią visumą – LED diodą paverčiame lauko ekranu, o ratą – elektriniu dviračiu.

Prekė, paslauga, kokybės ir garantinis servisai – viskas telpa į žodį MiroMAX. Kreipkitės. Ir tegul ateitis bendradarbiauja.

 

 

 

MiroMAX prasidėjo nuo hobio. Kurdami verslą, siekėme savo asmeninius pomėgius paversti prieinamais kiekvienam. Šiuo metu augame ir siūlome sprendimus: 

tiek individualiam vartotojui, ieškančiam patogios buities ir besidominčiam rytojaus sprendimais, tiek verslui, kurio individualius LED ekranų, apšvietimo, šildymo ar eko-transporto poreikius išpildo mūsų specialistų komanda. Kad hobis tarnautų verslui ir kasdienybei. Kad gautumėte ne tik daiktus, bet ir funkcijas.

MiroMAX daugiau nei 10 metų iš eilės (2011-2022 m.) suteiktas „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatas. Laiku vykdydami įsipareigojimus ir siekdami pritaikyti rytojaus technologijas kasdienybėje, esame pasiryžę augti drauge su Jumis. 

 

 

Pažangios inovacijos atveria galimybę pakeisti šiandieną. Bet mūsų vertybės išlieka – tam, kad prekę ir paslaugą gautumėte aukščiausios kokybės. Todėl pagrindiniai mūsų principai:

  • Inovatyvumas: ateityje ieškome to, ką galėtumėte pritaikyti šiandien – tiek verslui, tiek buičiai. 
  • Kokybė: patys tikriname kiekvieną parduodamą prekę ir atliekame garantinį aptarnavimą. 
  • Pagalba: teikiame daugiau nei prekę. Mūsų komanda įgalina produktą veikti pirkėjo reikmėms. 
  • Profesionalumas: konsultacijų būdu padedame klientui išsirinkti ir gauti būtent tai, ko reikia jam. 
  • Eko: taupiau ir ekologiškiau. Kad ateities technologijos išties keistų.

 

Mes niekada nesiekiame vienadienės naudos, nes jaučiame atsakomybę už pasekmes klientui. Mūsų prekybos inžinierių komanda yra pasirengusi Jus konsultuoti ir išspręsti Jums iškilusias užduotis.

Naujienlaiškis
Privatumo politika
Strongest in lithuania MIROMAX
ABALT A++  2021 - MIROMAX
Paypal
Akumuliatorių utilizavimas
Man Rupi Rytojus - GIA
ATLIEKOS.LT
Electric bike simulator