Atidaryti pilną svetainės versiją

Privalumai elektrifikuojant tradicinį dviratį - į elektrinį

Ar verta elektrifikuoti tradicinį dviratį į elektrinį?
 

 

Šiuo metu, kai žmonės ieško vis ekologiškesnių būdų keliauti po miestą, elektriniai dviračiai kasdien tampa vis populiaresni. Bet ar žinojote, kad įprastą dviratį galima paversti elektriniu dviračiu? Tai puiki galimybė tiems, kurie nori išbandyti šių naujoviškų transporto priemonių neišleidžiant daug pinigų naujam dviračiui įsigyti. Elektrinis dviratis turi daug privalumų, pavyzdžiui, sutaupo laiko važiuojant viešuoju transportu ir pinigų degalams. Elektriniu dviračiu galima lengvai ir greitai nuvažiuoti net ir didesnius atstumus. Svarstote, ar verta investuoti į elektrinį dviratį arba kaip prižiūrėti elektrinį dviratį? Jei negalite apsispręsti, ar jums reikia elektrinio, ar įprasto dviračio, perskaitykite šį straipsnį ir sužinokite visus elektrinių dviračių teikiamus privalumus ir galimybes ir nuspręskite, ar tai jums tinkamas pasirinkimas.

 

Ar verta keisti dviratį į elektrinį?
 

Jei esate dviračių sporto entuziastas, bet norite važiuoti patogiau arba greičiau, galbūt norėsite pasinaudoti elektrinių dviračių privalumais, palyginti su įprastais dviračiais. Su elektriniu dviračiu neabejotinai lengviau leistis į sudėtingesnius maršrutus, suteikiant galimybę mėgautis gražiais vaizdais ir grynu oru nebijant pavargti. Dėl to elektrinis dviratis yra sprendimas reabilitacijos metu ar turintiems įvairių negalių žmonėms, kurie norėtų visapusiškai mėgautis savo aistra važinėti dviračiu. Verta pagalvoti apie dviračio konversiją, nes ji suteikia daug privalumų.

 

Kaip perdaryti dviratį į elektrinį?
 

Ar kada nors galvojote apie elektrinį dviratį, bet nežinote, nuo ko pradėti? Tai paprasta! Jums tereikia tradicinio dviračio ir elektrinio pertvarkymo rinkinio, kurį galite įsigyti iš patikimo tokių sprendimų pardavėjo. Naudodamiesi išsamiomis instrukcijomis ir kokybiškomis dalimis, dviratį paversti elektriniu yra gana paprasta, o galutinis rezultatas suteiks jums daug galios ir leis įveikti ilgesnius atstumus. Dviratį į elektrinį galima pertvarkyti garaže arba namuose.

 

Kur įkrauti elektrinį dviratį?
 

Žinoma, verta žinoti, kaip įkrauti elektrinį dviratį. Juk net ir talpiausia baterija laikui bėgant išsikrauna. Laimei, standartinę elektrinio dviračio bateriją galite įkrauti namuose, tačiau gali atsitikti taip, kad važiuojant prireiks papildomo įkrovimo. Tokiu atveju verta paieškoti specialių įkrovimo stotelių savo maršrute, kurios vis labiau populiarėja miestų gatvėse.

 

Ar elektrinis dviratis įkraunamas minant pedalus?

 

Ar elektrinis dviratis įkraunamas minant pedalus? Siūlomi MIROMAX elektriniai komplektai turi tokią funkciją ir galimybę įkrauti baterijas minant pedalus arba važiuojant nuo kalno, taip pat galime stabdyti varikliu ir įkrauti baterijas, o tai savo ruožtu taupo stabdžių diskus ir pailgina atstumą, nuvažiuojamą vienu įkrovimu. Įprastuose elektriniuose dviračiuose / elektriniuose rinkiniuose - deja, ne. Manevravimas pedalais neturi jokios įtakos elektrinio dviračio akumuliatoriaus įkrovimui. Akumuliatoriai yra tai, kas varo elektrinį dviratį, ir jie turi būti įkraunami srove iš aukštos įtampos lizdo. Todėl būtinai reguliariai įkraukite akumuliatorių, kad visada būtumėte užtikrinti patogiu važiavimu mieste ir už jo ribų. Ar elektriniu dviračiu galima važiuoti neminant pedalų? Yra 2 tipų elektriniai dviračiai. Dviračiams su alkūnine pavara reikia nuolat minti pedalus, nebent važiuojate nuo kalno. Dviračiai su varikliu ant priekinio arba galinio rato dažnai gali būti varomi paties elektrinio variklio galia.

 

Ar galima elektriniu dviračiu važiuoti per lietų?
 

 

Elektrinis dviratis - puikus būdas keliauti po miestą. Tačiau kaip važinėti lietingomis dienomis? Ar vanduo gali sugadinti elektrinius komponentus? Šiuolaikinės elektrinio dviračio dalys yra atsparios vandeniui, todėl važinėti per lietų visiškai saugu. Juk elektriniai dviračiai sukurti įvairioms oro sąlygoms, todėl jie tokie populiarūs tarp daugelio dviračių entuziastų. Tiesiog atitinkamai apsirenkite ir mėgaukitės važiavimu net ir lietingomis dienomis!

Daugiau informacijos (trumpas vaizdo pristatymas) apie programuojamas elektros sistemas rasite čia: https://www.youtube.com/watch?v=t1f-PA5el2o&list=PLfcdBzMGB_EN8xQpexNCdRPel7nlP1hI4&index=4

 


Naujienlaiškis
Privatumo politika
Strongest in lithuania MIROMAX
ABALT A++  2021 - MIROMAX
Paypal
Akumuliatorių utilizavimas
Man Rupi Rytojus - GIA
ATLIEKOS.LT
Electric bike simulator