Atidaryti pilną svetainės versiją

LED trinkelės? Tai paprasta bei gražu!

 

Pirkdami LED šviečiančias trinkeles, mūsų klientai pradžioje susiduria su daugybe klausimų.
Tad skubame atsakyti į dažniausiai užduodamus.


 
-Ar gali šviesti betoninė trinkelė?

Paprastos grindinio trinkelės šviesti tikrai negali. Tačiau Miromax siūlomos trinkelės, pagamintos iš specialių polimerinių medžiagų mišinio, gali apšviesti jūsų kiemą visom vaivorykštės spalvom.

 

-Kodėl LED trinkelės 6,4 karto efektyvesnės už paprastas trinkeles?
 
 
Esminis LED trinkelių pranašumas- savo spalva jos gali papuošti, apšviesti, informuoti, įspėti bei pabrėžti norimą vietą. Kadangi jos gali būti naudojamos visur, kur naudojamos ir paprastos grindinio trinkelės, savo funkcionalumu jos įgauna ryškų pranašumą lyginant su paprastom trinkelėmis.

-Ar galima pagaminti nestandartinių matmenų LED trinkelę?

LED trinkelės dažniausiai gaminamos standartinių 20x10cm, 10x10cm ir kt. dydžių. Tačiau, kliento pageidavimu galime išlieti LED šviečiančią trinkelę pagal konkretų kliento pateiktą pavyzdį.

 

-Kiek laiko gali šviesti tokia trinkelė?

Trinekelėsė įmontuoti CREE šviesos diodai, kurių veikimo laikas yra daugiau nei 50 000h. Tad galima drąsiai teigti, jog tokios trinkelės yra ilgaamžiškos. Taip pat joms suteikiama 2 metų garantija. O naudojant specialų montavimo laidą, garantija pratęsiama net iki 4 metų.

 
-Daug kas teiraujasi, ar trinkelės šviečia tik vasarą. Ar tai tiesa?

LED trinkelės šviečia  visus metus, o žiemą jos pagyvina kiemą savo spalvom net iš po sniego.
Ypač jos ateina į pagalbą tuomet, kai apsnigtose vietose nesimato praėjimų ar automobilio parkavimo vietos. LED trinkelės neleis jums pasiklysti ir savo spalvom išryškins bet kokią reikiamą vietą.

-Ar saugu lauke kloti tokias  LED trinkeles?

LED šviečiančios trinkelės maitinamos saugia 12V įtampa, o visi laidai uždaryti hermetinėj dežutėj. Tad LED trinkelės nebijo nei dregmės, sniego, žemų temperatūrų. Jas visiškai saugu naudoti lauko sąlygom, o jų darbinė temperatūra yra nuo -30°C iki +60°C

 
-Ar sunku sumontuoti trinkeles patiems?

LED trinkelių pajungimas užtrunka labai trumpai. Tereikia pajungti reikiamus laidus ir užsukti kelis varžtukus hermetinėj dežutėj. Net ir nepatyrusiam vartotojui tai užtruktų tik kelias minutes.

-Ar sudėtinga perjungti trinkelių spalvas?

Trinkelių spalvas galite pakeisti keliolika kartų per porą sekundžių. Viskas tikrai paprasta, kadangi spalvos keičiamos pultelio pagalba. Taip pat galima lengvai valdyti trinkelių spalvas išmaniuoju telefonu. Tad net jeigu pultelio nebus po ranka, spalvas greitai pakeisite kelių mygtukų paspaudimu savo telefone.

 
-Kas trečias įsigyjęs LED trinkeles, rekomenduoja mus savo draugams. Kodėl?

Jeigu norite pagyvinti savo kiemą, atkreipti dėmesį bei suteikti daugiau jaukumo savo namams- tiesiog pagalvokite kaip atrodytų jūsų kieme spalvotos trinkelės. Sudėti LED trinkeles labai paprasta, o džiaugmas jas įsigijus išlieka ilgam.

 

Naujienlaiškis
Privatumo politika
Strongest in lithuania MIROMAX
ABALT A++  2021 - MIROMAX
Paypal
Akumuliatorių utilizavimas
Man Rupi Rytojus - GIA
ATLIEKOS.LT
Electric bike simulator