Atidaryti pilną svetainės versiją

Elektriniai dviračiai: kaip pasirinkti internetu?

Šiuolaikiniame, sparčiai besivystančiame pasaulyje, kuriame norisi judėti patogiai bei prisidėti prie tvaresnio rytojaus, išpopuliarėjo elektra varomos mikromobilumo transporto priemonės. Tarp jų užtikrintai į lyderių gretas veržiasi elektriniai dviračiai. Šios naujoviškos transporto priemonės yra ekologiškas ir gana greitas būdas važinėti į darbą, parduotuvę kasdieniais maršrutais. Elektrinius dviračius galima naudoti ir kaip pramoginę transporto priemonę gamtoje, bekelėje, keliaujant.

Kaip ir visa kita, el. dviračius galite pirkti ir internetu. Tačiau kaip išsirinkti tinkamą variantą, jei negalima jo pačiupinėti? Šiame straipsnyje atskleisime parametrus ir faktorius, į kuriuos reikėtų kreipti daugiausiai dėmesio, jei Jus domina šio tipo dviračiai bei norite juos įsigyti patogiausiu ir greičiausiu būdu – net nepakilę nuo telefono ar kompiuterio. Geriausia tai, kad elektriniu galima paversti ir kone bet kurį paprastą dviratį. Tereikia tik įsigyti E-rinkinį arba kreiptis į Miromax“ komandą!

Plačiau pažvelkime į elektrifikuotų dviračių pasaulį. 

Elektriniai dviračiai  | Miromax

Visų pirma – ar elektrinis dviratis tikrai atitinka Jūsų poreikius?

Prieš pradedant gilintis į elektrinio dviračio pasirinkimo subtilybes, labai svarbu gerai suprasti, kas yra elektriniai dviračiai ir kaip jie veikia.

Elektriniai dviračiai turi elektros variklį, kuris palengvina pedalų mynimą ir net gali palaikyti greitį. Tačiau minti vis tiek reikia, tik tai daryti bus daug lengviau ir paprasčiau. Yra 2 tipų sistemos: 

  • Minant pedalus variklis tik padeda – palengvina mynimą.
  • Variklis gali dirbti kaip pagrindinė varomoji jėga, t. y. ratus suka net jei ir pedalai nėra minami, tiesiog naudojant akceleratorių. Tokio dviračio akumuliatoriai pasikrauna nuo išorinio lizdo ir gali gerokai sumažinti reikalingų pastangų kiekį, todėl dviratininkai gali įveikti didesnius atstumus paprasčiau.

Nepamirškite, kad šie dviračiai, dėl to, jog turi akumuliatorius, sveria nuo kelių iki keliasdešimt kartų daugiau už įprastus plentinius ar kalnų dviračius. Beveik kiekvienas „MiroMAX“ siūlomas el. dviratis sveria daugiau nei 20 kg. Taip pat išauga ir svoris modelių, prie kurių tvirtinama papildoma baterija.

Antra – reikia tiksliai įvertinti savo poreikius

Norint įsigyti geriausią elektrinį dviratį internetu, būtina įvertinti savo konkrečius reikalavimus ir lūkesčius, kuriuos pirkiniui kelsite. Nurodysime dalykus, kuriuos reikėtų įvertinti, jeigu tikitės rasti optimaliausią variantą.

Numatomas naudojimas

Rinkoje yra tikrai daug elektrinių dviračių. Paiešką susiaurinti labai padeda žinojimas, kur ir kiek su juo važinėsite. Vieni modeliai labiausiai tinka situacijose, kai žmogus nori įsigyti dviratį kasdieniam važinėjimui į darbą, o kiti, kai norisi smagiai riedėti bekele.

Bent jau procentine išraiška suskirstę savo įveikiamus atstumus, lengviau rasite tinkamą variantą. Pavyzdžiui:

  • 80 % mieste, <20 % užmiestyje ir neasfaltuotais keliais;
  • 20 % mieste, ~80 % miško keliukais, takais.

Abiem šiais atvejais geriausiai tikti galėtų visiškai priešingi dviračių modeliai.

Nuvažiuojamas atstumas bei akumuliatoriaus talpa

Galingumas ir greitis – dar ne viskas. Ko gero labiausiai visus domina galingi elektriniai dviračiai, kurie turi ir didelį įveikiamą atstumą. Šis parametras labiausiai siejamas su akumuliatoriaus talpa.

Įvertinkite, kokie Jūsų poreikiai šiuo aspektu. Svarbu bent preliminariai žinoti, kokį atstumą dviratis turėtų nuvažiuoti vienu įkrovimu. Vertinkite ne tik savo kasdienes keliones į darbą, bet ir laisvalaikiu planuojamų pasivažinėjimų trukmę, kad pasirinktumėte el. dviratį, kurio įveikiamas atstumas ir baterijos veikimo talpa yra pakankami poreikiams patenkinti.

Svarbu paminėti, jog geriausią įspūdį susidarysite žiūrėdami į nuvažiuojamą atstumą visiškai neminant. Šis rodiklis yra objektyviausias. Dažnai pirkėjai suklysta, nes kreipia dėmesį į nuvažiuojamą atstumą vienu įkrovimu ir neįsigilina, jog tai yra rodiklis, gaunamas sumuojant mynimą su padedant varikliui. Tačiau tada vartotojui nėra kaip pamatuoti našumo – kiek numynė pats, o kiek – padėjo variklis

Elektrinio motoro galia bei efektyvumas

Pirkėjams negalima pamiršti atsižvelgti į svarbiausius techninius parametrus – elektros variklio galią (trauką) ir našumą. Angliškai visi šie faktoriai telpa po vienu terminu – performance.

Didesnės galios varikliai išvysto didesnį sukimo momentą, (kalbant buitiškai – turi didesnę trauką) ir dėl to su tokiu dviračiu greičiau įsibėgėsite, jausitės dinamiškiau. Tai yra itin naudinga, jei dažnai važiuojate į stačias įkalnes arba Jums reikia greičiau įsibėgėti, pavyzdžiui, įsiliejate į srautą, labiau skubate, bandote aplenkti kliūtį. Be to, kai kurie modeliai leidžia kontroliuoti variklio teikiamos pagalbos stiprumą, todėl galite lanksčiau valdyti savo važiavimo patirtį. Protingai valdydami, lėčiau iškrausite akumuliatorius, tačiau smagiai ir maloniai įveiksite atstumą.

Svoris ir rėmas

Kaip jau minėjome, tokie dviračiai gali sverti keliasdešimt kilogramų. Nereta pamatyti modelį, kurio svoris viršija 60 kg. Jį tikrai beveik neįmanoma užsinešti aukštyn, todėl turite turėti sandėliavimo sprendimą požeminėje aikštelėje, nuliniame/pirmame aukšte arba saugią vietą laikymui po langais.

Kaip ir paprasto, taip ir elektrinio dviračio rėmas bei jo konstrukcija turi įtakos bendram patogumui, stabilumui ir tam, kaip patogu bus juo važinėtis. Atsižvelkite į tokius veiksnius kaip rėmo medžiaga, geometrija, pakabos sistema ir papildomos funkcijos, pavyzdžiui, ar jis turi bagažinę.

Neturėtumėte pamiršti to, kad kiekvienas modelis turi ir maksimalią apkrovą. Atkreipkite dėmesį ir į šį parametrą.

Kaina ir Jūsų biudžetas

Savaime suprantama, kad renkantis kaina turi didelės įtakos daugelio vartotojų pasirinkimui. Galite nuspręsti dėl biudžeto, kurį esate pasiruošę skirti, tačiau rekomenduojame išlikti lankstiems bei nepamiršti to, kad elektrinis dviratis yra nemaža investicija. Dėl to jis turėtų būti patogus, ilgaamžis bei atitikti Jūsų poreikius nuo A iki Ž. Už tai tikrai verta sumokėti daugiau.

Kuo elektrinis dviratis gali būti geriau už elektrinį paspirtuką?

Kai kam gali kilti natūralus noras palyginti elektrinius dviračius su elektriniais paspirtukais. Juk būtent pastarieji sulaukia daugiau žiniasklaidos dėmesio ir paprastai yra kiek pigesni. Tačiau iš tiesų elektriniai dviračiai gali būti gerokai pranašesni bent keletu aspektų.

Pirma, jie yra universalesnė ir efektyvesnė transporto priemonė. Važiuodami dviračiu galite keisti tarp elektrinės ir paprastos varos, kad įveiktumėte kuo didesnį atstumą. Antra, su paspirtuku tikrai neįveiksite kelio nelygumų, o su dviračiu tai padaryti ne tik lengviau, bet gali būti ir smagu.

Dėl to, kad turi didesnius akumuliatorius bei suderina mynimą, el. dviračiai neretai ir nuvažiuoja didesnį atstumą už kai kuriuos elektrinius paspirtukus. Negalima pamiršti ir to, kad elektriniai dviračiai, palyginti su paspirtukais, paprastai išvysto didesnį maksimalų greitį, nors tai priklauso nuo modelio. Iš praktiškumo pusės galima paminėti ir bagažines, tad su dviračiu paprasčiau nusigabenti savo daiktus.

Su dviračiu Jūsų pusėje bus ir sveikatingumo nauda. Galimybė minti pedalus – fizinė veikla, didinanti kūno aktyvumą, skatinanti ištvermę.

Patikimi elektriniai dviračiai iš „MiroMAX“

Elektrinio dviračio pasirinkimas internetu neprivalo būti sunki užduotis. Kruopščiai įvertinę savo reikalavimus, palyginę įvairius modelius ir įvertinę savo poreikius, galite priimti optimalų sprendimą. Nepamirškite atsižvelgti į: numatomą paskirtį, važinėjimo vietas, reikalingą atstumą, rėmo dydį ir dviračio svorį, variklio galingumą bei kainą. Laikydamiesi šių rekomendacijų, greitai rasite dviratį, su kuriuo galėsite leistis į nuotykius ar palengvinsite savo keliones į darbą.

„MiroMAX“ Jums gali pasiūlyti didelį elektrinių dviračių pasirinkimą internetu ir E-rinkinius dviračiui perdaryti. Su jais kiekvienas elektrinis dviratis gali būti palengvinantis ir pagreitinantis keliones. „MiroMAX“ gali šį darbą atlikti už Jus, tačiau ir pačiam, be didelių žinių, lengva sumontuoti E-rinkinį.

Domina dviračiai, varomi elektra jų konversijos rinkiniai, tačiau nežinote, nuo ko pradėti? Ne problema – susisiekite telefonu +370 700 30 154 arba el. paštu miromax@miromax.lt ir gaukite patarimus, rekomendacijas bei įžvalgas iš mūsų specialistų.

Naujienlaiškis
Privatumo politika
Strongest in lithuania MIROMAX
ABALT A++  2021 - MIROMAX
Paypal
Akumuliatorių utilizavimas
Man Rupi Rytojus - GIA
ATLIEKOS.LT
Electric bike simulator