Atidaryti pilną svetainės versiją

LED grindinio šviestuvai: kaip jie padeda sukurti harmoniją ir grožį?

Viešose erdvėse ir aplink intensyviai naudojamus objektus reikalingas geras apšvietimas. Apšvietimas prie grindinio atlieka ne tik praktinę funkciją, tačiau ir kuria puikią estetiką. Itin lankstus bei universalus sprendimas – šviečiančios LED trinkelės, kurios bet kurią erdvę gali transformuoti į jaukią, įdomią ir unikalią vietą.  „MiroMAX“ asortimente yra įvairūs LED šviestuvai. Apie jų naudą ir privalumus šiame tekste pakalbėsime plačiau!

LED šviestuvai | Miromax

LED šviestuvai ir jų nauda

Prieš pradedant kalbėti apie tai, kokios yra LED šviestuvų pritaikymo galimybės, manome, kad būtų naudinga apžvelgti pagrindinius šių šviestuvų privalumus.

Taupus energijos vartojimas – rūpinasi gamta ir  taupo. LED šviestuvai garsėja savo efektyvumu bei taupumu. Jie sunaudoja gerokai mažiau energijos, palyginti su tradicinėmis kaitrinėmis lemputėmis, todėl visada bus ekologiškas apšvietimo variantas. Be to, LED šviestuvai yra ilgaamžiškesni. Jų resursas – dešimtys tūkstančių valandų, dažnai tai yra kelis kartus daugiau nei kaitrinių lempučių, todėl jų nereikia dažnai keisti ir taip ilgainiui sutaupote pinigų. Pavyzdys – polimerinės „MiroMAX” siūlomos LED trinkelės, kuriose esantys CREE šviesos diodai turi daugiau nei 50 000 h veikimo laiką bei gauna 2 metų garantiją. O perkant LED trinkeles su mūsų siūlomu instaliaciniu laidų suteikiama 4 metų garantiją!

Plačios galimybės ir didelis pasirinkimas. „MiroMAX“ asortimente galite rasti standartinių dydžių – 20x10 cm arba 10x10 cm LED trinkeles bei net dekoratyvinius, šviečiančius LED akmenis. Tai leidžia tiek modernioje, tiek klasikinėje aplinkoje sukurti stulbinančius apšvietimo efektus. Tai prisideda prie nuotaikos bei atmosferos, kelia viešos, komercinės ar rezidencinės erdvės vertę bei didina saugumą. 

Jeigu norite nušviesti tam tikrus elementus, pavyzdžiui, aikštės grindinį, skulptūras, meną, augalus, ar turite tikslą sukurti kone magišką atmosferą, šis sprendimas tą padės padaryti. „MiroMAX“ turi apšvietimo sprendimus šiuolaikiniam ar ateities miestui!

Siūlome lankstumą, tad net ir paprasti LED sodo šviestuvai gali būti lengvai pritaikyti pagal pageidavimus. Tai leidžia kurti nepamirštamą bei maksimaliai estetišką aplinką.

Patogus valdymas. Šiuolaikinės LED trinkelės turi ir nuotolinio valdymo pultelius, kuriuos labai lengva naudoti. Spalvos ar ryškumo nustatymus galima keisti per sekundės dalį, tad įmanoma net pakeisti atmosferą arba sukurti kitokį įspūdį, priklausomai nuo sezono, paros laiko, progos ir ne tik.

LED grindinio šviestuvai: kokius rinktis?

Prieš pradėdami rinktis, dar pagalvokite apie šiuos faktorius:

  • Tikslas – kokią funkciją lempa ar šviestuvas atliks?
  • Erdvės išplanavimas – įvertinkite aikštės, objekto, sklypo ar erdvės išplanavimą, daiktų ir objektų išdėstymą, formą bei pasižymėkite vietas, kurias būtinai norite apšviesti. 
  • Estetika bei stilius – galima rinktis ne tik standartinių, tačiau ir nestandartinių matmenų trinkeles, tad praverstų nuspręsti, kokios estetikos ieškote. Dekoratyviniai akmenys sukuria modernų akcentą, o LED trinkelės atlieka ir funkcinę, praktinę paskirtį.
  • Biudžetas – „MiroMAX“ komanda galės pagal jūsų biudžetą pateikti patrauklų pasiūlymą

Kai tai žinote, pats laikas susipažinti su skirtingais šviestuvų tipais ir jų pliusais bei panaudojimo galimybėmis.

Tako apšvietimas

Šviečiančios trinkelės yra puikus pasirinkimas, jeigu Jūsų sklype, teritorijoje yra asfaltuotas, žvyruotas ar trinkelėmis išklotas privažiavimas ir/ar sodo takelis. Šviečiančių trinkelių integracija padidina saugumą bei erdvės funkcionalumą. Be to, apšviesti takai ir pravažiavimai naktį atrodo prabangiai, jaukiai, tampa saugesni pėstiesiems bei automobiliams.

Aikščių ir erdvių apšvietimas

LED trinkelės arba šviečiantys akmenys gali būti akcentinis – į grožį orientuotas sprendimas, kuris idealiai tinka viešai vietai - aikštei, skverui ar kiemo erdvei. Tokio apšvietimo tikslas – išryškinti pagrindinius dėmesio traukos objektus, pavyzdžiui, medžius, skulptūras, fontanus, kitą didesnę dekoraciją ar vandens telkinius.

Dekoratyvinis apšvietimas

Jeigu Jūsų lauko erdvės tikrai vertos dėmesio ir norite ten sukurti nepamirštamą įspūdį, rinkitės šviečiančius akmenis. Juos galima išdėlioti įvairiomis konfigūracijomis ir sukurti ryškų, gražų vaizdą. Labai svarbu paminėti tai, kad kiekvieną akmenį galima kontroliuoti individualiai. Jie taip pat atsparūs vandeniui, tad estetikos kūrimo galimybės – labai plačios.

Trumpai apie šviestuvų įrengimą

Nors patariame šį darbą patikėti profesionalams, nereikia didelių žinių, kad beveik bet kuris vartotojas galėtų šį darbą atlikti pats. 

  • Prieš montuodami, sukurkite apšvietimo planą, kuriame nurodomas šviestuvų išdėstymas ir kiekis. Tai padės užtikrinti organizuotą ir vizualiai patrauklų apšvietimo dizainą. Pakaks ir paprastos schemos, svarbu, kad būtų aišku, kas ir kur turėtų stovėti bei būtų simetriškas išdėstymas.
  • Apšvietimą (jeigu jis naudojamas lauke) reikėtų išbandyti du kartus - dienos ir nakties metu. Įvertinkite, kaip viskas atrodo ir, jeigu reikia, atlikite norimus pakeitimus.
  • Jeigu į apšvietimo planą jungiate ne tik belaidžius LED akmenis bei šviečiančias trinkeles, naudokite tinkamus laidus ir jungtis, kad užtikrintumėte elektros saugumą. Jungimus reikia apsaugoti nuo drėgmės, tad vadovaukitės profesionalų pateikiama informacija.
  • Reguliariai apžiūrėkite, nuvalykite ir tikrinkite savo LED žibintus, kad pašalintumėte šiukšles ir nešvarumus nuo paviršiaus.

D.U.K. apie LED šviestuvų panaudojimą sode

„MiroMAX“ komanda dažnai sulaukia klausimų iš klientų apie šiuos produktus bei potencialias jų panaudojimo galimybes. Atrinkome populiariausius klausimus bei į juos atsakome.

Ar LED trinkelės ir akmenys yra atsparūs lauko oro sąlygoms?

Taip, mūsų siūlomi LED žibintai sodui yra atsparūs. Gamintojai stengiasi, kad korpusai būtų sandarūs bei atsparūs drėgmei, karščiui ir šalčiui. Tačiau prieš pirkdami atkreipkite dėmesį, ar įrenginys turi IP apsauginį sertifikatą. Mūsų siūlomos trinkelės ir akmenys atitinka IP67 klasifikaciją, tad yra atsparios drėgmei bei dulkėms.

Ar LED šviestuvai yra brangūs?

Nepamirškite, kad ši investicija nuolat neša naudą ir per laiką atsiperka. Taip yra todėl, nes LED žibintai sunaudoja mažiau energijos, yra ilgaamžiškesni, juos reikia rečiau keisti. Klientams kainas pasiūlysime individualiai, pagal jų užsakymą, tad nedvejokite kreiptis.

Ar šie LED šviestuvai neakina?

Svarbiausia – tinkamas sureguliavimas. Jūs galite keisti šviesos ryškumą, spalvą ir patys parinkti geriausią vietą šiems apšvietimo sprendimams. Taip įrengti jie tikrai neakins ir neturėtų trikdyti.

Ar galima LED lemputes naudoti po vandeniu tvenkiniuose, baseinuose ar fontanuose?

Taip, yra LED šviestuvų, specialiai sukurtų naudoti po vandeniu. Šie žibintai yra atsparūs vandeniui ir gali būti saugiai montuojami tvenkiniuose, fontanuose, baseinuose.

Naujienlaiškis
Privatumo politika
Strongest in lithuania MIROMAX
ABALT A++  2021 - MIROMAX
Paypal
Akumuliatorių utilizavimas
Man Rupi Rytojus - GIA
ATLIEKOS.LT
Electric bike simulator