Atidaryti pilną svetainės versiją

Padėkos > European Business Masters 2023

European Business Masters 2023

 

Tobulumo siekis: MIROMAX kelionė į EUROPEAN BUSINESS MASTERS 2018-2023

 

 

A++ klasės lyderė savo veiklos sektoriuje Baltijos regione

 

EUROPEAN BUSINESS MASTERS sertifikatas parodo tvarų verslo augimą, gebėjimą prisitaikyti prie kintančių rinkos sąlygų bei sėkmingai vystyti verslą.

Atsižvelgiant į pasaulines tendencijas, taip pat vertinamas ir įmonių poveikis aplinkai. Šis sertifikatas yra prestižinis pripažinimas, suteikiamas tik toms įmonėms, kurios ne mažiau nei penkerius metus iš eilės  atitinka vienus griežčiausių vertinimo kriterijų rinkoje.

 


 

Norint būti tarp geriausiųjų versle, reikia nepaliaujamo atsidavimo, įžvalgumo ir tikslumo. Norint pasiekti stabilumo ir tvarumo, reikia nenuilstamų pastangų ir įsipareigojimo siekti kokybės. MIROMAX pripažįsta šių vertybių svarbą, o mūsų komanda nuosekliai viršija jų rėmimo ribas.

 

Verslo sėkmė priklauso nuo kruopštaus įvairių rodiklių stebėjimo ir gebėjimo greitai priimti pagrįstus sprendimus. 2023 m. mums teko garbė gauti prestižinį A++ sertifikatą kaip EUROPOS VERSLO MASTERIAI 2018-2023 m. Šis pripažinimas pabrėžia mūsų didžiulę aistrą ir atsidavimą savo amatui.

Norėdama pelnyti šį garbingą sertifikatą, įmonė turi atitikti griežtus reikalavimus ir laikytis bekompromisių veiklos kriterijų bei rodiklių. Šis apdovanojimas dar kartą patvirtina, kad "MIROMAX" yra klestinti įmonė, turinti puikią finansinio sąžiningumo reputaciją.

 

Mūsų darbuotojai, klientai ir partneriai gali pasitikėti mūsų nepalaužiamu atsidavimu vykdant pažadus. Nuoširdžiai dėkojame visai "MIROMAX" komandai už nenuilstamas pastangas prisidedant prie dar vieno puikaus pasiekimo. Kartu mes ir toliau sieksime naujų aukštumų."

 

 

Naujienlaiškis
Privatumo politika
Strongest in lithuania MIROMAX
ABALT A++  2021 - MIROMAX
Paypal
Akumuliatorių utilizavimas
Man Rupi Rytojus - GIA
ATLIEKOS.LT
Electric bike simulator