Atidaryti pilną svetainės versiją

LED ekranai verslui – pagalba verslui didinti pardavimus: dažniausiai užduodami klausimai

„MiroMAX“ siūlomi LED lauko ekranai yra viena iš geidžiamiausių bei verslui labiausiai reikalingų priemonių. Jie padeda informuoti potencialius bei esamus klientus, reklamuoti prekes ir paslaugas bei gauti naudą savo verslui. „MiroMAX“ komanda dažnai sulaukia klausimų apie tai, kaip veikia šie LED ekranai, kokie yra jų techniniai privalumai, kaip juos naudoti, kaip žinoti, ar sprendimas tinkamas, ir t. t. Nusprendėme į juos atsakyti bei patarti, kaip kiekvienam verslui su LED lauko ekranais didinti pardavimus.

Kokios yra pagrindinės LED lauko ekranų taikymo sritys?


LED ekranai naudojami įvairioms verslo reikmėms. Visgi, kai kurios iš jų yra dažnesnės nei kitos. Tai – reklama, informacijos sklaida, prekės ženklo stiprinimas ir klientų pritraukimas. Lengva šiuos ekranus įdarbinti mažmeninės prekybos aplinkoje, sandėliuose ar transporto mazguose, darbinėje verslo aplinkoje ir lauko reklamai. Ryškūs ekranai užtikrina gerą informacijos matomumą ir efektyviai vartoja energiją, tad nauda – dvejopa!

Ką verslui reikėtų žinoti apie LED lauko ekranų pasirinkimą?


Pagrindiniai kriterijai, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš įsigyjant LED ekraną:

Ryškumas


Tiesioginiai saulės spinduliai, patenkantys ant ekrano gali sukelti atspindžių arba akinimo efektą. Tam, kad to būtų išvengta, lauko LED ekranų ryškumas turėtų būti ne mažesnis kaip 5000 nitų. Patalpose pakanka ~ 800 nitų.

Spalvų perteikimas


Iki šiol naudojamos dvi pagrindinės LED ekranų grupės: vienspalviai, iš kurių išvedamas vienos spalvos vaizdas (dažniausiai naudojamas tekstui ir grafinei informacijai perduoti), ir spalvoti, perteikiantys visą spalvų gamą. Juos galima lanksčiau pritaikyti reklamai, visuomenės informavimui, kitiems verslo poreikiams.

Skiriamoji geba ir optimalus žiūrėjimo atstumas


Pikselių arba diodų tankis turi tiesioginės įtakos ekrane rodomo vaizdo kokybei. Kuo didesnė skiriamoji geba, tuo vaizdas atrodo vientisesnis ir gražesnis žiūrintiems. Taigi, per tokį ekraną reklama atrodo įtaigiau, informacija - labiau pastebima.

Svarbus parametras, nuo kurio priklauso skiriamoji geba, yra pikselių žingsnis (atstumas tarp dviejų gretimų diodų centrinių taškų). Nuo jo priklauso ir žiūrėjimo atstumas. Vidutinis skaičiavimas, kuriuo nustatomas mažiausias žiūrovo atstumas nuo ekrano, atliekamas pagal formulę P x 1000, kur P = pikselių žingsnis mm. Tarkim jei LED lauko ekrano atstumas tarp diodų yra 6mm vadinasi optimalus žiūrėjimo atstumas yra ~ 6m. 

Optimali P reikšmė patalpose yra nuo 0,5 mm (Full HD kokybė) iki 4mm, didžiausia - 6. Lauko projektuose naudojami LED ekranai, kurių pikselių žingsnis yra nuo 4 iki 20 mm

Žiūrėjimo kampas


Optimalus LED ekranų žiūrėjimo kampas priklauso ir nuo pačios LED konstrukcijos tipo. Paviršinis SMD montavimas leidžia naudoti naujos kartos šviesos diodus, kurių žiūrėjimo kampas abiejose plokštumose išplečiamas iki 140°.

Tai reiškia, kad nebūtina stovėti tiesiai prieš ekraną, kad matytųsi vaizdas. Stebėti neiškraipytą turinį galima net ir iš kampo.

Energijos suvartojimas ir įtampa


Prieš montuojant LED ekranus būtina išsiaiškinti pastato ar patalpos elektros tinklo parametrus dėl leistinų apkrovų. Vidutinė iš tinklo suvartojama galia, priklausomai nuo ekrano modelio, svyruoja nuo 350 iki 650 W/m2. Tad jei numatome montuoti LED ekraną 3x5m [ 15m2 ] - vidutinės el. Sąnaudos tokio ekrano bus ~ 5 kW / val. 

Montavimo konstrukcija


LED ekranai montuojami iš atskirų modulių (korpusų). Skiriasi jų tipiniai dydžiai. Visiškai sumontuotos įrangos geometrija turi būti tobula, be matomų ribų tarp blokų. 

Lauko ekranams privaloma sąlyga yra konstrukcijos tvirtumas, atitinkantis tam tikro regiono vėjo apkrovą. MiroMAX sprendimas - lengva ir modulinė konstrukcija, kurios montavimas nereikalauja sunkios technikos, o darbus gali atlikti 2 žmonės. 

Patikimumas ir sauga


Lauko LED ekranai turi IP65 apsaugos klasę, apsaugančią nuo kietų daiktų poveikio, taip pat neleidžiančią vandeniui ir dulkėms patekti į elektros įrangos komponentus.

Patalpose esantiems ekranams pakanka IP31 klasės, apsaugančios nuo smulkių (nuo 2,5 mm) objektų ir vandens lašelių patekimo. Priklausomai nuo regiono ir sumontavimo vietos LED ekranuose gali būti įrengtos net ir aušinimo bei šildymo sistemos

Nežinote, kokį ekraną pasirinkti? Atlikite 4 paprastų klausimų apklausą, pagal kurios atsakymus parinksime jums labiausiai jūsų poreikius atitinkantį ekraną.

Kokie yra svarbiausi LED ekrano parametrai?


Pačių techninių savybių LED lauko ekranai turi daug. Jums, kaip naudotojams, svarbu žinoti tai, į ką atsižvelgti. Mūsų nuomone, pagrindinių kriterijų yra bent 6–7. Radę mūsų nurodytus kriterijus atitinkančius modelius galėsite jaustis užtikrinti dėl savo pirkinio.

Pikselių „žingsnis“ – rasteris


Tai yra atstumas tarp atskirų LED ekrano pikselių (diodų). Mažesnis pikselių žingsnis = didesnė ekrano skiriamoji geba, todėl vaizdas yra aiškesnis ir detalesnis. Tai labai svarbu lauko ekranams, į kuriuos žiūrovai žiūri nutolę nevienodu atstumu.

Matymo kampas


Šis parametras apibrėžia kampų diapazoną, iš kurių galima matyti ekrane esantį vaizdą neprarandant kokybės. LED ekranai, naudojami lauke, turi turėti kuo didesnį matymo kampą, kad būtų užtikrintas matomumas iš įvairių padėčių.

Ryškumas (bei skirtumas tarp vidaus ir lauko ekrano)


Lauko ekranams reikia didesnio ryškumo nei tiems, kurie montuojami viduje. Visgi juose projektuojamas vaizdas turi išlikti matomas net tiesioginiuose saulės spinduliuose. Šviesumas matuojamas nitais (arba cd/m2), o lauko LED ekranui gali reikėti ne mažiau kaip 5000 nitų, kai tuo tarpu vidaus ekranams paprastai reikia apie 1000-2000 nitų. 

Labai svarbu, kad ekranas galėtų savaime reguliuoti ryškumą, reaguodamas į besikeičiančias oro sąlygas.

Priežiūra, aptarnavimas, valdymas, įrengimas ir kita


Ekranus veikia tokie aplinkos veiksniai kaip dulkės, lietus ir kiti teršalai. Gera IP apsauga – būtina lauko ekranui, ant kurio sninga, lyja, į kurį pučia vėjas. 

Be to, ekranams reikia tvirtos konstrukcijos. Reikėtų atsižvelgti į valdymą ir montavimą bei pačių panelių svorį, kai lyginate sprendimus, nes šie veiksniai gali turėti įtakos tam, kiek laiko bei kitų sąnaudų reikės aptarnavimui.

Energijos sąnaudos


Energijos vartojimo efektyvumas yra labai svarbus aspektas, ypač naudojant didelio ploto lauko ekranus.

Lyginant du 20 m2 ploto ekranus, RGB12 SMD vartoja maždaug 5–6 kartus mažiau elektros energijos už kitų siūlomus, įprastus LED ekranus.

Darbinė temperatūra


Darbinės temperatūros diapazonas turi atitikti klimatines sąlygas. Jis priklauso nuo pasirinkto ekrano tipo bei modelio, o MIROMAX siūlomi LED ekranai turi labai platų diapazoną, tad jį galima naudoti nuo -30°C iki +70°C temperatūrose (ištisus metus 24/7).

Kiek laiko veikia LED ekranas?


Lauko SMD LED ekranai paprastai tarnauja nuo 50 000 iki 100 000 valandų. Ilgaamžiškumui įtakos gali turėti tokie dalykai kaip oro sąlygos, priežiūra ir programinės įrangos atnaujinimai. Užtikrinus tinkamą apsaugą ir laikantis eksploatavimo rekomendacijų, galima maksimaliai pailginti tarnavimo laiką. Dėl to jūsų LED reklama galės būti transliuojama metų metus!

Nuo ko priklauso LED ekrano/LED švieslentės kaina?


LED ekrano arba LED švieslentės kaina priklauso nuo šių faktorių:

  • Dydžio;
  • Konstrukcinių sprendimų;
  • Raiškos (tarpo tarp diodų) ir ryškumo;
  • Matymo kampo.

Galutinei kainai įtakos gali turėti ir pritaikymas pagal užsakymą.

Kaip vyksta LED ekranų pristatymas bei montavimas?


Visų pirmiausia – klientai kreipiasi į mus su poreikiais, klausimais, lūkesčiais. „MiroMAX“ specialistai gali įsigilinti į Jūsų poreikius bei pateikti patrauklų pasiūlymą. Sutartu laiku atvyksime į vietą su sukomplektuotais LED ekranais, juos sumontuosime, paleisime ir galėsime apmokyti kaip jais naudotis, kaip juos aptarnauti bei kaip pritaikyti programinę įrangą pagal savo poreikius.

Montavimas ir nustatymas dažniausiai užtrunka 1 darbo dieną (tačiau priklauso nuo užsakymo).
Taipogi galime paruošti LED ekraną taip kad vartotojas sumontuotu pats.  

Kiek sveria toks LED ekranas?


Šių ekranų konstrukcija yra labai ergonomiška ir šiuolaikiška. LED ekrano konstrukcija yra pagaminta iš aliuminio o bendras konstrukcijos storis 70-90mm. Galutinis svoris priklauso nuo to, kokį variantą pasirinksite. Tačiau vidutiniškai 1m2 sveria ~ 22kg.

Ką daryti, jei kyla garantinių problemų arba ekranas yra apgadinamas/sugadinamas?


Tiek garantinį, tiek pogarantinį aptarnavimą ir remontą gali atlikti „MiroMAX“ komanda. Kreipkitės į mus telefonu arba el. paštu ir mes patarsime, atvyksime spręsti užduotį vietoje.

Mūsų kontaktai – miromax@miromax.lt ir +370 700 30 154.

Naujienlaiškis
Privatumo politika
Strongest in lithuania MIROMAX
ABALT A++  2021 - MIROMAX
Paypal
Akumuliatorių utilizavimas
Man Rupi Rytojus - GIA
ATLIEKOS.LT
Electric bike simulator