Atidaryti pilną svetainės versiją

Aktualijos

Elektrinius dviračius galima naudoti ir kaip pramoginę transporto priemonę gamtoje, bekelėje, keliaujant. Plačiau

Šildymo sprendimų pasaulyje inovacijos ir efektyvūs sprendimai geidžiami kaip niekada anksčiau. Plačiau

Viešose erdvėse ir aplink intensyviai naudojamus objektus reikalingas geras apšvietimas. Plačiau

Pirkdami LED šviečiančias trinkeles, mūsų klientai pradžioje susiduria su daugybe klausimų.
Tad skubame atsakyti į dažniausiai užduodamus. Plačiau

Pristatome Naujausios kartos UNIVERSALŲ elektrinį rinkinį neturinčio analogų pasaulyje!!! Plačiau

Akumuliatoriai LiFePO4, Li-ION


Kas yra akumuliatorius?


Akumuliatorius -tai baterijos rūšis, kuri gali būti daug kartų įkraunama ir naudojama. Skirtingai nuo įprastų akumuliatorių, įkraunamo akumuliatoriaus po naudojimo nereikia išmesti. Vietoj to, ją galima įkrauti ir naudoti vėl ir vėl. Įkraunamoje baterijoje saugoma elektros energija, kurią galima panaudoti pagal įrenginio, kurį jis maitina, reikalavimą. Tokio tipo akumuliatorius dažniausiai sutinkamas automobilių sistemose, dviračių sistemose ir kituose prietaisuose, kuriems reikalingas ilgalaikis energijos šaltinis ir galimybė pakartotinai įkrauti. Įjungus prietaisą, akumuliatoriuje sukaupta elektros energija paverčiama naudingąja energija. 


Miromax - internetinė akumuliatorių parduotuvė


Mūsų parduotuvėje rasite platų įrangos pasirinkimą, kuris atitinks jūsų poreikius. Siūlome efektyvius, kokybiškus akumuliatorius įvairioms paskirtims, įskaitant elektriniams dviračiams, automobiliams ir kt. Mūsų asortimente taip pat rasite baterijų įkroviklius, skirtus elektriniams dviračiams ir kitiems prietaisams. Be to, turime akumuliatorių su AGM technologija, skirtų automobiliams ir kitoms transporto priemonėms. Šie akumuliatoriai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų ir yra skirti ilgalaikiam veikimui. Taigi, apsilankykite mūsų parduotuvėje ir jau šiandien patikrinkite mūsų patikimus akumuliatorius internetu!


Automobilių akumuliatoriai ir akumuliatoriai daugeliui kitų paskirčių 


Savo parduotuvėje turime aukštos kokybės AGM (Absorbent Glass Mat) technologijos akumuliatorių, skirtų automobiliams. Mūsų automobilių akumuliatorių talpa svyruoja nuo 7Ah iki 12Ah. Tai ilgaamžiai akumuliatoriai, kurie jums tarnaus ilgą laiką. Akumuliatorius atitinka visus reikiamus standartus ir yra iki 3 kartų efektyvesnis už įprastą akumuliatorių.


Visi žinome, kaip svarbu, kad mūsų automobilyje būtų veikiantis akumuliatorius - juk tai elektros sistemos širdis. Tačiau ar žinojote, kad yra didelis skirtumas tarp pasenusio akumuliatoriaus ir modernaus su AGM technologija? AGM akumuliatoriai yra daug efektyvesni, todėl jie lengvai maitins visas jūsų automobilio elektros sistemas - nuo automatinių langų iki sėdynių šildymo valdiklių ir atbulinės eigos kameros veikimo. Be to, jie pagaminti taip, kad tarnautų ilgiau, todėl jų nereikės dažnai keisti. Taigi, jei ieškote kokybiško akumuliatoriaus, kuris užtikrins jūsų automobilio veikimą ilgus metus, mūsų parduotuvėje turime tai, ko jums reikia. Atvykite pas mus dar šiandien!


Pigus, geras dviračio akumuliatorius — kur ieškoti?


Žinoma, mūsų parduotuvėje! Prekiaujame galingais ir lengvais akumuliatoriais elektriniams dviračiams. Mūsų 36 V ličio jonų akumuliatoriai yra vieni geriausių rinkoje ir gali padėti suteikti jūsų dviračiui impulsą, kurio reikia norint įveikti ilgą atstumą. Jei ieškote akumuliatoriaus, kuris suteiktų jums daug galios ir per daug neapsunkintų, mūsų akumuliatoriai tikrai atitiks jūsų poreikius. Be to, mūsų akumuliatorius labai lengva sumontuoti ir jiems suteikiama garantija. Tad kodėl gi nepirkti dviračio akumuliatoriaus iš mūsų jau šiandien? Esame tikri, kad nenusivilsite.


 

Mumis pasitiki:


Naujienlaiškis
Privatumo politika
Strongest in lithuania MIROMAX
ABALT A++  2021 - MIROMAX
Paypal
Akumuliatorių utilizavimas
Man Rupi Rytojus - GIA
ATLIEKOS.LT
Electric bike simulator