Atidaryti pilną svetainės versiją

Aktualijos

Elektrinius dviračius galima naudoti ir kaip pramoginę transporto priemonę gamtoje, bekelėje, keliaujant. Plačiau

Šildymo sprendimų pasaulyje inovacijos ir efektyvūs sprendimai geidžiami kaip niekada anksčiau. Plačiau

Viešose erdvėse ir aplink intensyviai naudojamus objektus reikalingas geras apšvietimas. Plačiau

Pirkdami LED šviečiančias trinkeles, mūsų klientai pradžioje susiduria su daugybe klausimų.
Tad skubame atsakyti į dažniausiai užduodamus. Plačiau

Pristatome Naujausios kartos UNIVERSALŲ elektrinį rinkinį neturinčio analogų pasaulyje!!! Plačiau

BLDC varikliai ir priedai


BLDC bešepetėliniai varikliai


Mūsų parduotuvėje rasite aukščiausios kokybės bešepetėlinius variklius, kurie yra ne tik modernūs ir efektyvūs, bet ir garantuoja didelę išėjimo galią, t. y. galėsite išgauti maksimalią jėgą savo konkrečiam įrenginiui maitinti. Kiekvienas nuolatinės srovės bešepetėlinis variklis, kurį rasite pas mus, garantuoja aukščiausios kokybės veikimą. Mūsų parduotuvė specializuojasi elektros variklių, kurie užtikrina patikimą galią ir padės sėkmingai įgyvendinti jūsų elektros pertvarkymo projektą. Nesvarbu, ar norite pertvarkyti savo automobilį, bet kurią kitą transporto priemonę, ar maitinti ką nors visiškai kito, mes turime jums tinkamą variklį ar rinkinį.


Kas yra bešepetėlinis BLDC variklis?


Bešepetėliniai BLDC varikliai užtikrina efektyvų veikimą ir dėl savo ekonomiškumo, palyginti su šepečiais valdomais varikliais, vis drąsiau žengia į rinką. Bešepetėliniuose elektros varikliuose naudojami nuolatiniai magnetai, kurie sukasi aplink fiksuotą inkarą, varomi dideliu greičiu, o vibracija ir triukšmas yra nedideli. Bešepetėliniai varikliai taip pat yra ilgaamžiškesni, nes jie nesidėvi taip stipriai kaip šepetiniai varikliai. Be to, šie varikliai sunaudoja mažiau energijos, todėl laikui bėgant juos reikia mažiau remontuoti ir keisti. Galiausiai, bešepetėliniai BLDC varikliai išlaiko didelį sukimo momentą net ir esant mažam greičiui, todėl idealiai tinka tikslaus valdymo ir greitos reakcijos reikalaujančioms programoms.


BLDC variklių parduotuvė - efektyvūs bešepetėliniai elektros varikliai


Mūsų galingi bešepetėliniai elektros varikliai aušinami oru arba skysčiu ir pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis įvairiose srityse. Bešepetėliniai nuolatinės srovės varikliai (BLDC/PMSM), kurių galia svyruoja nuo 500 W iki 100 kW, gali maitinti beveik viską - nuo elektrinių transporto priemonių, pramoninių ir nestandartinių įrenginių iki nedidelių mokyklinių projektų. Kad ir kokia būtų užduotis, galite pasikliauti mūsų patikimais BLDC varikliais, kurie visada užtikrins pastovų veikimą. 


"Miromax" nuolatinės srovės varikliai - tai kokybės garantija!

Šie varikliai, pasižymintys moderniu dizainu ir efektyvia konstrukcija, padės geriau nei bet kada anksčiau teikti energiją jūsų įrenginiui. 


BLDC variklių kaina


Bešepetėliniai elektros varikliai yra veiksmingas sprendimas daugeliui taikomųjų programų, o tokių variklių kaina priklauso nuo jų gaminamos galios. Todėl kainos svyruoja nuo 900 iki kelių tūkstančių eurų. Vartotojai gali įsigyti bešepetėlinių variklių tiesiai iš BLDC variklių gamintojų dėka mūsų internetinės parduotuvės.

Mumis pasitiki:


Naujienlaiškis
Privatumo politika
Strongest in lithuania MIROMAX
ABALT A++  2021 - MIROMAX
Paypal
Akumuliatorių utilizavimas
Man Rupi Rytojus - GIA
ATLIEKOS.LT
Electric bike simulator