Atidaryti pilną svetainės versiją

Aktualijos

Elektrinius dviračius galima naudoti ir kaip pramoginę transporto priemonę gamtoje, bekelėje, keliaujant. Plačiau

Šildymo sprendimų pasaulyje inovacijos ir efektyvūs sprendimai geidžiami kaip niekada anksčiau. Plačiau

Viešose erdvėse ir aplink intensyviai naudojamus objektus reikalingas geras apšvietimas. Plačiau

Pirkdami LED šviečiančias trinkeles, mūsų klientai pradžioje susiduria su daugybe klausimų.
Tad skubame atsakyti į dažniausiai užduodamus. Plačiau

Pristatome Naujausios kartos UNIVERSALŲ elektrinį rinkinį neturinčio analogų pasaulyje!!! Plačiau

Elektrifikavimo rinkiniai Motociklams | Kartingams | Mašinoms | ValtimsAksesuarai elektriniams transporto priemonėms


Mūsų parduotuvė yra vieta, kurioje galite rasti visus reikiamus aksesuarus susijusius su elektromobilių variklių naudojimu. Mes siūlome pažangiausius elektros konversijos rinkinius, variklius ir aksesuarus aplinkai draugiškam transportui, kurie tinka bet kokiam projektui, dideliam ar mažam. Jei ieškote būtent elektromobilių varikliams skirtų valdiklių, akumuliatorių ir įvairių prietaisų elektrinėse transporto priemonėse, pas mus rasite geriausius pasirinkimus.


Varikliai ir pilni elektrinės konversijos komplektai


Mūsų varikliai ir konversijos komplektai leidžia lengvai transformuoti bet kurią tradicinę transporto priemonę - tai gali būti automobilis, motociklas, keturračiai, gokartai, dviračiai ar netgi valtis - į efektyvią elektra varomą transporto priemonę. Mūsų produktai yra suprojektuoti siekiant užtikrinti optimalų našumo lygį, nekenkiant patogumui. Visi mūsų rinkiniai aprūpinti visais būtinais elementais, kad galėtumėte saugiai, greitai ir patikimai atlikti konversiją. Mes didžiuojamės, kad esame ekspertai elektrinio transporto srityje ir teikiame sprendimus, leidžiančius mūsų klientams prisijungti prie mūsų aistros.


Aksesuarai akumuliatorinėms transporto priemonėms


Mūsų parduotuvėje siūlome įvairiausio lygio aksesuarus elektriniams transporto priemonėms. Nuo laidų, valdiklių iki dėžučių ir daugelio kitų naudingų prietaisų, tikrai rasite tinkamus komponentus jūsų konkrečioms poreikiams. Mūsų kolekcija buvo kruopščiai atrinkta, naudojant tik geriausias medžiagas konkurencingomis kainomis. Mūsų misija - tiekti aukščiausios kokybės produktus, remiant juos puikiu klientų aptarnavimu.


Elektrinių transporto priemonių prietaisai


Mūsų parduotuvė siūlo platų būtinų prietaisų pasirinkimą, skirtų elektriniams transporto priemonėms, įskaitant akumuliatorius, įkroviklius ir kitus produktus. Kiekvienas elementas buvo rigoristiškai išbandytas, kad būtų užtikrintas aukštas našumo lygis ir ilgaamžiškumas. Su mūsų pasiūlymais lengvai rasite tai, ko jums reikia. Mūsų nuoširdūs darbuotojai visada mielai padės jums rasti idealius prietaisus jūsų elektrinei transporto priemonei. Būkite tikri, kad užsisakę pas mus, gausite aukštos kokybės sprendimus.

Mumis pasitiki:


Naujienlaiškis
Privatumo politika
Strongest in lithuania MIROMAX
ABALT A++  2021 - MIROMAX
Paypal
Akumuliatorių utilizavimas
Man Rupi Rytojus - GIA
ATLIEKOS.LT
Electric bike simulator